Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

Aktualności » 2018-2019

X KONCERT CHARYTATYWNY „Dzielmy się miłością”

Data publikacji 2019-03-27, OpublikowałTeresa Buhl


W dniu 24.03.2019r. po raz dziesiąty w ZSP nr 3 w Dębskiej Kuźni odbył się Koncert Charytatywny „Dzielmy się miłością”. Kolejny raz zagraliśmy dla Fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu. Do koncertu przygotowaliśmy się od kilku miesięcy. Nasza społeczność szkolna z radością korzysta z możliwości propagowania bezinteresownej dobroczynności.
Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Opolskiego, Starostę Opolskiego i Kuratorium Oświaty w Opolu. Patronat medialny objęli TVP 3 Opole, NTO, Tygodnik Ziemi Opolskiej, Radio Opole, Radio Doxa, Radio Park.
O godzinie 16.00 koncert otworzył uczeń naszej szkoły Dawid Bac, podopieczny Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Talentów „ Akces”.
Nasz koncert uświetlnili swoimi występami: Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Chrząstowice, Solistki Akademii Baletowej RAMADA w Opolu, formacja taneczna Hałas Mini 3+4 i Hałas Mini 2, Szkolny Zespół Wokalny.
W tym roku po raz pierwszy wystąpili Kamil Kilian, młody wokalista i uczestnik programu telewizyjnego „The Voice Kids Poland” oraz Krzysztof Riewold, półfinalista programu telewizyjnego „Mam talent”. Pan Krzyszto, dodatkowo przeprowadził warsztaty cyrkowe .
W ramach koncertu została przeprowadzona zbiórka publiczna , w czasie której wolontariusze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzali serduszka – cegiełki i prowadzili loterię fantową . Zostało zebranych 10 000 zł.
W trakcie koncertu miała miejsce także licytacja prowadzona przez panią mgr V. Harc- Frammeson.
W tym roku licytowaliśmy wiele rzeczy, miedzy innymi: koszulkę Reprezentacji Polski z podpisem Roberta Kubicy, koszulkę niemieckiego klubu VFL Wolfsburg z autografem Jakuba Błaszczykowskiego, grafiki warsztatowe - linoryt, obraz farbami akrylowymi, trzypiętrowy tort, bilet na eliminacje EURO 2020 Polska-Izrael, promesse na bilet do dowolnego miasta w Niemczech, figurki ceramiczne, lalki ręcznie robione, zestaw poduszek wegetariański pasztet.
Jej rezultat to uzbierane 3 100 zł .
Cała zebrana suma wyniosła dziesięć tysięcy zł . Znowu pokazaliśmy , że umiemy dzielić się miłością, a niesienie bezinteresownej pomocy jest bliskie naszym sercom.
Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację koncertu i jego sprzymierzeńcom serdecznie dziękujemy. Darczyńcom za hojność, rodzicom i gościom za liczne przybycie, uczniom ze Szkolnego Koła Caritas, dyrekcji, nauczycielom, obsłudze szkół, strażakom, ratownikom medycznym – za oddanie serca temu przedsięwzięciu.
 
Agnieszka Rosół

 

X KONCERT CHARYTATYWNY „DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ”


X KONCERT CHARYTATYWNY „DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ” X KONCERT CHARYTATYWNY „DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ” X KONCERT CHARYTATYWNY „DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ” X KONCERT CHARYTATYWNY „DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ” X KONCERT CHARYTATYWNY „DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ” X KONCERT CHARYTATYWNY „DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ” X KONCERT CHARYTATYWNY „DZIELMY SIĘ MIŁOŚCIĄ”

KM © 2016   Powrót do góry strony

DANE SZKOŁY

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Dębskiej Kuźni

Wiejska 53,
46-053 Dębska Kuźnia

NIP: 9910298219, REGON: 532454338

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. 77 421 81 46
fax. 77 421 81 46

sekretariat@debskakuznia.pl

GODZINY PRACY SZKOŁY

od poniedziałku do piatku w godzinach 7:30 - 15:00Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.